Zanim zaczniemy, zapraszamy do specjalnej kampanii:

Zaproś swoich przyjaciół, rodzinę i współpracowników, którzy Twoim zdaniem mogliby cieszyć się razem z Tobą flow!summit. Możesz wygrać wspaniałe nagrody, jednocześnie czyniąc świat lepszym miejscem!

Wczesniejszy dostęp do 3 szkoleń flow!summit

15 punktów

Wcześniejszy dostęp do trzech filmów z serii flow!summit 2024 przedstawiające nauczanie Marie Diamond, Barry’ego Goldsteina i Johna Paula Crimiego.

Pakiet nagrań flow!summit 2024

30 punktów

Kompletny pakiet nagrań ze szczytu

Dożywotni dostęp do całego pakietu nagrań wszystkich wykładów z flow!summit 2024 + materiały dodatkowe!

Dostęp do wybranego kursu younity

50 punktów

Kurs online do wyboru!

Dożywotni dostęp do jednego z kursów online younity PL!

Zasady programu poleceń

Wpisz poniżej swój adres email i skopiuj link do promocji, który będziesz udostępniał/a dalej.

ZAPISZ SOBIE TEN LINK, BY GO NIE ZGUBIĆ

Należy pamiętać, że aby osoba, której poleciłeś/aś to wydarzenie została zaliczona, musi pomyślnie zarejestrować się na wykład online, potwierdzając rejestrację za pośrednictwem poczty e-mail.

Program, którego używamy do śledzenia rejestracji, ma wbudowany program zapobiegający oszustwom w celu wykrywania rejestracji, które nie są dokonywane przez konkretne osoby.

Gdy zdobędziesz nagrodę otrzymasz od nas wiadomość email, wiadomość o zapisaniu się do programu również powinna do Cebie trafić. W zależności od Twojego operatora poczty wiadomości dotyczące programu mogą trafiać do spamu, lub w ogóle nie docierać. Prosimy wtedy o kontakt na adres poland@younity.one Jest to sytuacja niezależna od nas. Prosimy o wyrozumiałość.

Oto link, który należy udostępnić – i wygrać wspaniałe nagrody.

CZY JESTEŚ CZĘŚCIĄ NASZEJ SPOŁECZNOŚCI W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH?
Dołącz do nas na jednym z naszych kanałów społecznościowych, aby stać się częścią naszej społeczności i być na bieżąco z naszymi inicjatywami.

Telegram
Instagram

flow!summit 2024 FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy i gdzie odbywa się wydarzenie?

Flow!summit odbywa się online, we własnym domu lub gdziekolwiek jesteś. Codziennie od 20 maja do 26 maja będziesz otrzymywać na swój e-mail bezpłatny link do filmów z danego dnia.

Jak długo mogę oglądać filmy?

Każdy film można oglądać przez 2 dni.

Czy flow!summit naprawdę jest całkowicie darmowy?

Tak, oglądanie darmowych filmów, które otrzymujesz pocztą, nic nie kosztuje.

Czy wszystkie filmy są w języku polskim?

Wszystkie filmy zagranicznych prelegentów mają polskiego lektora lub polskie napisy.

Jak mogę podzielić się tym doświadczeniem z przyjaciółmi?

Możesz po prostu wysłać znajomym i rodzinie linki do filmów, które Ci się podobały lub do strony logowania. Gdy tylko się zalogują, mogą również oglądać te filmy. Możesz również wziąć udział w programie polecającym.

Jeśli chcesz dołączyć do naszej społeczności bezpłatnie, spójrz na przyciski społeczności na dole tej strony lub w segmencie powyżej.

Mam duży zasięg (lista mailingowa, konto w mediach społecznościowych, magazyn itp.) I mogę sobie wyobrazić profesjonalny marketing wydarzenia. Jak mogę wnieść swój wkład?

Mamy program partnerski, w którym możesz zarejestrować się jako partner stowarzyszony i w ten sposób otrzymać prowizję za każdy zakup pełnego kursu online. Tutaj znajdziesz wszystkie potrzebne informacje: Zostań naszym Partnerem!